Przejdź do treści

Przed nami kolejne spotkanie AMW

Maryja kocha każde dziecko i zaprasza do swojej Armii, by modlić się o pokój na świecie 💙

Kochani Rodzice i Opiekunowie jak bardzo ważna jest modlitwa wspólntowa, chcemy was bardzo do niej zachęcić. Modlitwa w grupe dzieci o czystych sercach jest strzałem prosto w Serce Boga 🙂 to najpiękniejsza duchowa modlitwa, która wzrusza, która kruszy wszelkie zło i która ma niezwykłą moc wstawienniczą. W czasie kiedy w świecie zaczyna dominować zło, kiedy tuż za naszymi granicami trwa wojna, warto wzmocnić modlitwę, warto ją zintesyfikować. Przykład takiej modlitwy dały nam dzieci fatimskie, które zostały zaproszone przez samą Maryję. Czy chcecie sie modlic o pokój na swiecie i biednych grzeszników?? Dziś to pytanie jest nadal aktualne i dziś kierujemy je do was do waszych dzieci i podopiecznych. Jak odpowiemy ? Czy dołączymy do AMW?

Kiedy modlimy się w grupie, modlitwa pojedynczej osoby staje się wspólna całemu zgromadzeniu i w ten sposób razem tworzą one jedną modlitwę. Dlatego jeżeli nawet ktoś modli się mało gorliwie, ktoś inny w zgromadzeniu lepiej się modlący uzupełnia ten brak. Silny niesie słabego, żarliwy rozpala letniego, bogaty wzbogaca biednego, zły przechodzi do dobrych.

Osoba , która odmawia Różaniec sama ma zasługę tylko tego różańca, gdy jednak odmawia ją z 30 osobami ma zasługę 30 różańców – to są prawa modlitwy wspólnotowej. Ileż zysku‼️ jaka korzyść‼️